Koncert symfoniczny - 5 czerwca
® Materiały organizatora
Opis:

Filharmonia Opolska zaprasza na koncert symfoniczny, na którym wystąpią Filharmonicy Opolscy tacy jak:Damian Borowicz i Jagoda Krzemińska!

Informujemy, iż z przyczyn niezależnych od Filharmonii Opolskiej (choroba artysty) w koncercie symfonicznym nie wystąpi Pan Dima Chaaback.

Damian Borowicz Ukończył studia na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w specjalności Prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych oraz Dyrygentura symfoniczno-operowa pod kierunkiem maestro Wojciecha Michniewskiego.

Jagoda Krzemińska urodziła się w 1996r. Naukę gry na flecie rozpoczęła w 2004 r. w PSM I st. w Kluczborku. Obecnie uczy się w PSM I i II st. im. F. Chopina w Opolu, w klasie mgr Kariny Kandzia-Maniak. Swoje umiejętności doskonali biorąc udział w warsztatach i kursach fletowych. W tym roku rozpoczęła studia w Paryżu w klasie profesora Artauda w Ecole Normele de Musiqc de Paris Alfred Cortot.

Źródło: Filharmonia Opolska
Program imprezy:

Program:
Wolfgang Amadeus Mozart - Uwertura do opery Czarodziejski flet
Carl Philipp Emanuel Bach – Koncert fletowy d-moll
Piotr Czajkowski - V Symfonia e-moll op. 64

Organizator:

Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera
ul. Krakowska 24
45-075 Opole

www.filharmonia.opole.pl

Bilety:

Wstęp wolny.

W związku z dofinansowaniem koncertu ze środków unijnych, wstęp na koncert jest bezpłatny. Bezpłatne zaproszenia na koncert będą wydawane w kasie biletowej w dniu koncertu od godz. 17:00. Osoby, które zakupiły już bilety mogą otrzymać zwrot na podstawie biletu z paragonem do 12 czerwca 2015r.

 
2015-06-05 Piątek
19:00 - 20:30
Brak opinii o tym wydarzeniu.
Aby dodawać opinie musisz się zalogować!
 PANEL WYDARZENIA
 OPCJE
 Powiadom znajomego
Twoje imię i nazwisko:
Adres znajomego:

 Drukuj
Wydarzenie
Czasy trwania
Archiwalne czasy trwania
Wiadomości
Opinie
 RANKING
Ocena wydarzenia:
Liczba ocen: 0
 [0,00]