Szanowny Pan Chrabollini i inne dziwadła
© Teatr Lalki i Aktora
Opis:

Szanowny Pan Chrabollini i inne dziwadła


Reżyseria:  Marian Pecko
Premiera: 7 września 2013r.


Opis:

Tej bajki jeszcze nikt nie napisał, dopiero powstanie. To nasza wspólna historia, którą będziemy tworzyli razem – w teatrze. Aktorzy-autorzy oraz dzieci-twórcy, oto pomysł na spektakl. Jest już Bajkarz Chrabollini i kilka wymyślonych przez niego postaci, które nie bardzo chcą słuchać swojego stwórcy. Teraz potrzeba dziecięcej pomysłowości i wyobraźni, żeby sceniczny świat stał się kompletny.

Najnowszy spektakl wybitnego słowackiego reżysera to podróż do okresu dzieciństwa, jako czasu stawiania pierwszych kroków i pytań. To spektakl dla dzieci i o dzieciach, w którym aktorzy prowadzą publiczność do świata gry, zabawy i śmiechu. Twórcy przedstawienia nie zapomnieli jak ważnym czasem jest dzieciństwo i pozwolili, by dziecięca spontaniczność, otwartość i szczerość stały się ich przewodnikiem. Artyści wierzą w dziecięcą mądrość i z małymi widzami chcą rozmawiać o tym, co dla nich istotne i ciekawe, o problemach, które nigdy nie przestają być ważne i łączą pokolenia. Wspólnie będą poszukiwać odpowiedzi na pytanie czy lepiej jest mieć czy czuć?

Opowieść o odkrywaniu dzieciństwa, jest jednocześnie doskonałą okazją do odkrywania teatru i pokazywania najmłodszym widzom jego magii. To na oczach dziecięcej publiczności zmienia się kostiumy, tworzy muzykę, ożywia lalki. Otwarta struktura spektaklu pozwala również na zaproszenie publiczności do współtworzenia jego treści. Dołączcie do nas, bo ta bajka nie napisze się sama!


Obsada
:

Anna Jarota
Agnieszka Zyskowska-Biskup
Jan Chraboł
Andrzej Mikosza
Tomasz Szczygielski


Źródło: Teatr Lalki i Aktora w Opolu
Organizator:

Teatr Lalki i Aktora
im. Alojzego Smolki

ul. A. Kośnego 2a
45-056 Opole
tel. 77 454 23 36

biuro@teatrlalki.opole.pl
www.teatrlalki.opole.pl
Bilety:

Ulgowy: 16 zł.
Normalny: 19 zł.

 
2014-06-15 Niedziela
11:00 - 12:00
 
2014-06-14 Sobota
16:00 - 17:00
 
2014-06-13 Piątek
11:00 - 12:00
  zobacz wszystkie
Brak opinii o tym wydarzeniu.
Aby dodawać opinie musisz się zalogować!
 PANEL WYDARZENIA
 OPCJE
 Powiadom znajomego
Twoje imię i nazwisko:
Adres znajomego:

 Drukuj
Wydarzenie
Czasy trwania
Archiwalne czasy trwania
Wiadomości
Opinie
 RANKING
Ocena wydarzenia:
Liczba ocen: 0
 [0,00]