Kręgielnia Bowling Club Chróścice
 Powstańców Śląskich 9, Chróścice
 77 469 54 39
Opis:

Kręgielnia działa od 13 marca 2000 roku. W ówczesnym czasie był to drugi takiego typu lokal na Opolszczyźnie. Jest kręgielnią bowlingową. Lokal ten to połączenie dwutorowej kręgielni z pubem z miejscami dla ponad 50 osób. Oba tory są w pełni zautomatyzowane, a punkty liczy system komputerowy. W przypadku jakichkolwiek trudności, fachową pomocą zawsze służy obsługa Kręgielni.
Klienci mogą skorzystać z bogato wyposażonego baru, a w przypadku oczekiwania na wolny tor do gry w kręgle, także z dostępnego stołu bilardowego, piłkarzyków stołowych oraz gier zręcznościowych. A gdy ktoś poczuje się głodny zawsze może wybrać coś „na ząb" z menu dań barowych. 

Podstawową formą spędzenia czasu w naszym lokalu jest spotkanie sportowo - rekreacyjne połączone z grą w kręgle. Tory udostępniane są w systemie czasowym, a wynajęcie jednego toru kręgielni niezależnie od pory oraz dnia tygodnia kosztuje 30 zł. za godzinę. Na jednym torze komfortowo uprzyjemniać sobie czas może maksymalnie 9 osób. Osoby przebywające na kręgielni muszą korzystać z obuwia zamiennego. Tory rezerwować można osobiście w siedzibie lokalu lub telefonicznie pod numerem 77 4 695 439.

Opis wydarzeń:

Poza ofertową bowlingową w Kręgielni urządzane są imprezy dla firm oraz instytucji, a także innego rodzaju przyjęcia okolicznościowe dla osób prywatnych. W celu organizacji imprezy okolicznościowej dla dużej ilości osób, oferowany jest wynajem całego lub części lokalu. Możliwa jest obsługa kateringowa.

Opis powierzchni:

Lokal ten to połączenie dwutorowej kręgielni z pubem z miejscami dla ponad 50 osób.

Brak opinii o tym miejscu.
Aby dodawać opinie musisz się zalogować!
 PANEL MIEJSCA
 OPCJE
 Powiadom znajomego
Twoje imię i nazwisko:
Adres znajomego:

 Drukuj
Miejsce
Opinie
 RANKING
Oceny miejsca w kategorii:
CENY
Liczba ocen: 0
 [0,00]
 
KLIMAT
Liczba ocen: 0
 [0,00]
 
OBSŁUGA
Liczba ocen: 0
 [0,00]
 
WYSTRÓJ
Liczba ocen: 0
 [0,00]
 
Według użytkowników to miejsce jest najlepsze na...
[0] - AKTYWNE SPĘDZENIE CZASU
[0] - RANDKĘ
[0] - SPOTKANIE BIZNESOWE
[0] - SZYBKĄ PRZEKĄSKĘ
[0] - WYJŚCIE Z RODZINĄ